$39.22 €42.36

Фінал жіночої Ліги чемпіонів у Києві виграли футболістки "Ліона"

Фінал жіночої Ліги чемпіонів у Києві виграли футболістки "Ліона" "Ліон" виграв, пропустивши першим

У фінальному поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА серед жіночих команд французький "Ліон" у додатковий час виграв у німецького "Вольфсбурга" з рахунком 4:1.

У фіналі жіночої Ліги чемпіонів, який було зіграно на стадіоні в Києві, футболістки французького клубу "Ліон" із рахунком 4:1 перемогли "Вольфсбург" із Німеччини. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Основний час переможця не виявив, за 90 хвилин ігрового часу м'ячів забити не вдалося. Усі голи було забито в додатковий час поєдинку. На 93-й хвилині рахунок відкрила Пернілле Гардер із "Вольфсбурга", проте потім "Ліон" протягом 18 хвилин забив чотири рази: Амандін Анрі на 98-й хвилині, Ежені Ле Сомме на 99-й, Ада Геґерберґ на 103-й і Каміль Абілі на 116-й.

Для французького клубу ця перемога стала третьою поспіль у фіналах Ліги чемпіонів і п'ятою загалом – це рекордний показник.

26 травня в Києві відбудеться фінальний матч чоловічої Ліги чемпіонів. На НСК "Олімпійський" зіграють іспанський "Реал" (Мадрид) та англійський "Ліверпуль".