$39.47 €42.18
weather +10 Київ

"Атлетіко" виграв Суперкубок УЄФА

"Атлетіко" виграв Суперкубок УЄФА Дієго Коста (№19) забив менше ніж через хвилину після стартового свистка

У розіграші Суперкубка УЄФА 2018 мадридський "Атлетіко" у додатковий час обіграв "Реал" – 4:2.

"Атлетіко" з Мадрида втретє в історії став володарем Суперкубка УЄФА, повідомляє сайт Європейського союзу футбольних асоціацій.

На стадіоні в Таллінні переможці Ліги Європи минулого сезону обіграли інший мадридський клуб, "Реал", який у сезоні 2017/2018 став найсильнішим у Лізі чемпіонів, – 4:2.

Дієго Коста з "Атлетіко" став автором найшвидшого гола в історії Суперкубка, відзначившись на 49-й секунді.

На 27-й хвилині Карім Бензема зрівняв рахунок, а на 63-й капітан "Реала" Серхіо Рамос вивів свою команду вперед із пенальті.

Коста забив на 79-й хвилині, перевівши гру в овертайм.

У додатковій 30-хвилинці точні удари Сауля (98-ма хвилина) і Коку (104-та) принесли трофей "Атлетіко".

Український воротар "Реала" Андрій Лунін провів матч на лаві запасних.