$39.54 €42.05
weather +8 Київ

Чемпіонат світу з футболу 2018. 45-річний єгипетський воротар ель-Хадарі став найстаршим гравцем в історії турніру

Чемпіонат світу з футболу 2018. 45-річний єгипетський воротар ель-Хадарі став найстаршим гравцем в історії турніру Воротар-рекордсмен пропустив два м'ячі і відбив пенальті

Рекордсмен Ессам ель-Хадарі відбив 11-метровий у матчі збірної Єгипту проти Саудівської Аравії, але його команда поступилася 1:2.

Воротар збірної Єгипту Ессам ель-Хадарі став найстаршим футболістом, який коли-небудь грав на полі в матчі фінальної стадії чемпіонатів світу. 25 червня він вийшов у стартовому складі у грі проти команди Саудівської Аравії у віці 45 років і 162 днів. повідомляє офіційний сайт змагань.

На 22-й хвилині команда ель-Хадарі повела в рахунку, забив Мохамед Салах.

За 19 хвилин арбітр призначив пенальті у ворота єгиптян, але ветеран відбив удар Фахада аль-Муваллада.

У компенсований час першого тайму після довгого перегляду відеоповтору суддя знову поставив 11-метровий на користь Саудівської Аравії. Салман аль-Фарадж був точним – 1:1.

На 90+5-й хвилині саудівці вирвали перемогу. Відзначився Салем аль-Даусарі.

Матч групи А, що відбувся у Волгограді, не мав турнірного значення. Обидва суперники достроково вибули з боротьби за плей-оф.

Підсумкове становище команд у групі:

1. Уругвай – 9 очок.

2. Росія – 6 очок.

3. Саудівська Аравія – 3 очки.

4. Єгипет – 0 очок.

До сьогодні найстаршим футболістом, який узяв участь у матчі чемпіонату світу, був колумбійський голкіпер Фарід Мондрагон. 24 червня 2014 року у віці 43 років і трьох днів він провів на полі кілька хвилин у грі проти Японії.