$39.67 €42.52
weather +16 Київ

Чемпіоном світу з футболу стала збірна Франції

Чемпіоном світу з футболу стала збірна Франції Поєдинок проходив у Москві

У фінальному матчі чемпіонату світу з футболу збірна Франції з рахунком 4:2 перемогла збірну Хорватії і вдруге в історії виграла турнір.

Чемпіонат світу з футболу, який проходив у Росії, виграла збірна Франції, яка обіграла у фіналі збірну Хорватії з рахунком 4:2. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Поєдинок проходив у Москві на стадіоні "Лужники", де серед 78 тис. глядачів був присутнім президент Франції Еммануель Макрон.

Перші два м'ячі забили хорвати: на 18-й хвилині Маріо Манджукич забив у ворота своєї команди, а Іван Перишич на 28-й – у ворота суперника.

Потім тричі забивали французи: Антуан Грізманн із пенальті (38-ма хвилина), Поль Погба (59-та) і Кіліан Мбаппе (65-та).

На 69-й хвилині гри автор автогола Манджукич забив й у ворота суперника, установивши остаточний рахунок.

У фінальному поєдинку ЧС Хорватія грала вперше.

Чемпіоном світу Франція стала вдруге в історії. Уперше це сталося в 1998 році після перемоги у фіналі над збірною Бразилії (3:0). У 2006 році французи програли фінал італійцям по пенальті.