$39.60 €42.27
weather +5 Київ

ЧС 2018. Бразилія обіграла Сербію і з першого місця вийшла з групи у плей-оф

ЧС 2018. Бразилія обіграла Сербію і з першого місця вийшла з групи у плей-оф Бразильці набрали сім очок і вийшли у плей-оф

Збірній Бразилії на футбольному чемпіонаті світу вистачало нічиєї для виходу з групи Е, але південноамериканці свій поєдинок виграли у збірної Сербії з рахунком 2:0. У плей-оф також вийшла збірна Швейцарії.

У матчах останнього туру у групі Е на чемпіонаті світу з футболу у РФ Бразилія виграла у Сербії з рахунком 2:0, а Швейцарія та Коста-Рика зіграли внічию 2:2. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

У поєдинку, який проходив у Москві, бразильцям достатньо було нічиєї, щоб вийти у плей-оф. Але команда виграла у сербів і посіла перше місце у групі. Забивали Пауліньйо (на 36-й хвилині) і Тьяго Сілва (68-ма хвилина).

Швейцарія і Коста-Рика грали в Нижньому Новгороді і забили на дві команди чотири м'ячі. Представники Європи двічі вели в рахунку (відзначилися голами Блерім Джемайлі і Йосип Дрмич), але збірна центральноамериканської країни відігравалася після ударів Кендалла Востона і швейцарця Янна Зомера, який забив у власні ворота.

Із групи Е у плей-оф вийшли збірні Бразилії (сім очок) і Швейцарії (п'ять очок). В 1/8 фіналу вони зіграють відповідно з Мексикою та Швецією.