$39.22 €42.44

ЧС 2018. Франція обіграла Австралію

ЧС 2018. Франція обіграла Австралію У матчі Франція – Австралія арбітр уперше в історії чемпіонатів світу призначив пенальті після перегляду відео

У стартовому матчі групи С світової першості з футболу збірна Франції у напруженій боротьбі виграла в австралійської команди – 2:1.

Збірна Франції з перемоги стартувала на чемпіонаті світу з футболу 2018 року, повідомляє сайт змагань.

У матчі групи С, який пройшов у Казані, "триколірні" виграли у збірної Австралії – 2:1.

На 58-й хвилині арбітр за допомогою відеоасистента призначив пенальті у ворота австралійців. 11-метровий реалізував Антуан Грізманн.

За чотири хвилини право на пенальті здобули вже "соккеруз": захисник французької команди Самюель Юмтіті зіграв рукою у своїй штрафній. Міле Єдинак зрівняв рахунок – 1:1.

На 81-й хвилині Поль Погба точним ударом із гри приніс успіх команді Франції.

В іншому матчі цієї групи 16 червня зустрінуться Перу і Данія.