$39.22 €42.36
weather +11 Київ

ЧС 2018. Хорватія обіграла Нігерію

ЧС 2018. Хорватія обіграла Нігерію Із гри хорвати не забивали

На чемпіонаті світу в Росії футболісти збірної Хорватії виграли у команди Нігерії з рахунком 2:0 за допомогою автогола та реалізованого пенальті.

16 червня в Росії на чемпіонаті світу з футболу збірна Хорватії з рахунком 2:0 виграла у команди Нігерії. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Матч команд групи С пройшов у Калінінграді.

На 32-й хвилині м'яч у свої ворота забив головою нігерійський півзахисник Огенекаро Етебо.

На 71-й хвилині хорват Лука Модрич реалізував пенальті, призначений за фол проти Маріо Манджукича.

Європейці більше володіли м'ячем (53% проти 47%) і точніше його передавали (82% і 81%).

Перемога над нігерійцями дала змогу збірній Хорватії очолити турнірну таблицю своєї групи. В іншому поєдинку туру Ісландія і Аргентина переможця не виявили.

Наступний тур у групі С відбудеться 21-го і 22 червня.