$39.58 €42.26
weather +10 Київ

ЧС 2018. Німеччина здобула вольову перемогу над Швецією, забивши в компенсований час

ЧС 2018. Німеччина здобула вольову перемогу над Швецією, забивши в компенсований час Німцям (у білих футболках) довелося відіграватися

Збірній Німеччини на чемпіонаті світу з футболу вдалося виграти, забивши вирішальний м'яч у меншості, її поєдинок зі збірною Швеції завершився з рахунком 2:1.

У матчі другого туру в групі F на чемпіонаті світу з футболу в Росії збірна Німеччини виграла у збірної Швеції з рахунком 2:1. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Поєдинок проходив у Сочі.

На 38-й хвилині швед Ула Тойвонен вивів свою команду вперед. На 48-й німець Марко Ройс зробив рахунок нічийним.

Спроби збірної Німеччини забити переможний м'яч увінчалися успіхом у компенсований час. Відзначився Тоні Кроос.

Німецька команда забила, маючи у складі на одного гравця менше: на 82-й хвилині видалили Жерома Боатенга.

Після двох турів німці мають три очки і посідають друге місце у групі. Лідирує із шістьма очками Мексика, яка обіграла сьогодні Південну Корею.

Шансів вийти у плей-оф не втратила жодна команда з групи F.

Німеччина – чинний чемпіон світу з футболу.