$39.22 €42.36
weather +9 Київ

ЧС 2018. У чвертьфіналі Росія по пенальті поступилася Хорватії

ЧС 2018. У чвертьфіналі Росія по пенальті поступилася Хорватії Поєдинок відбувався у Сочі

Ігровий час чвертьфіналу ЧС 2018 між збірними Росії та Хорватії завершився із рахунком 2:2, переможця визначила серія післяматчевих пенальті. Удари точніше виконали хорвати – 4:3.

В останньому чвертьфінальному матчі чемпіонату світу з футболу, який проходить у РФ, збірна Росії програла збірній Хорватії по пенальті. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Поєдинок відбувався у Сочі.

Першими забили росіяни, на 31-й хвилині виділився Денис Черишов.

Відігралися хорвати вісім хвилин потому ударом Андрея Крамарича.

У додатковий час збірні обмінялися м'ячами. Спочатку екс-гравець київського "Динамо" Домагой Віда на 101-й хвилині вивів уперед хорватів, а на 115-й хвилині рахунок зрівняв росіянин Маріо Фернандес. 2:2.

Серію післяматчевих пенальті краще виконали футболісти з Хорватії – 4:3.

У півфіналі ЧС 2018 вони зіграють з англійцями, які напередодні обіграли шведів.