$39.22 €42.36

Донецький "Шахтар" програв "Манчестер Сіті" в Лізі чемпіонів

Донецький "Шахтар" програв "Манчестер Сіті" в Лізі чемпіонів "Шахтар" двічі пропустив у другому таймі

У другому турі групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА футбольний клуб "Шахтар" (Донецьк, Україна) поступився з рахунком 0:2 англійському "Манчестер Сіті" на його стадіоні.

У матчі другого туру групового турніру Ліги чемпіонів англійський футбольний клуб "Манчестер Сіті" виграв у донецького "Шахтаря" на своєму полі. Про це повідомляють на сайті українського клубу.

Перший м'яч було забито на 48-й хвилині. Футболісти "Манчестер Сіті" перехопили м'яч, і де Брюйне відкрив рахунок. 1:0.

На 72-й хвилині голкіпер "Шахтаря" П′ятов відбив пенальті.

Другий м'яч у ворота української команди залетів на 90-й хвилині, відзначився Стерлінг.

Підсумковий результат – 2:0 на користь "Манчестер Сіті".

У другій грі групи італійський "Наполі" обіграв удома "Феєноорд" із Нідерландів із рахунком 3:1.

Після двох турів "Шахтар" має три очки і ділить друге місце з "Наполі". Лідер – "Манчестер Сіті", у нього шість очок.

Наступний поєдинок донецький клуб проведе в Лізі чемпіонів 17 жовтня. "Шахтар" на виїзді зіграє з "Феєноордом".