$38.99 €42.16
weather +12 Київ

Футбольна збірна Росії не змогла вийти з групи на домашньому Кубку конфедерацій

Футбольна збірна Росії не змогла вийти з групи на домашньому Кубку конфедерацій Вирішальний поєдинок збірна Росії програла з рахунком 1:2

Поступившись в останньому матчі групового турніру Кубка конфедерацій – 2017 збірній Мексики з рахунком 1:2, збірна Росії припиняє боротьбу за трофей.

У заключному матчі групового етапу турніру на Кубок конфедерацій, що проходить у РФ, збірна Росії не зуміла обіграти головного конкурента за вихід у півфінал, команду Мексики, і поступилася їй із рахунком 1:2. Про це повідомляє сайт ФІФА.

У поєдинку, який проходив у Казані в присутності 41,5 тис. глядачів, росіяни першими відкрили рахунок. На 25-й хвилині м'яч забив Самедов.

Уже на 30-й хвилині мексиканці зрівняли рахунок (Араухо), а на 52-й установили остаточний рахунок (Лосано).

В іншому матчі групи збірна Португалії розгромила Нову Зеландію (4:0).

Таким чином, до півфіналу Кубка конфедерацій – 2017 вийшли Португалія й Мексика, які набрали по сім очок. Росія з трьома очками (перемога над Новою Зеландією й поразка від Португалії) – третя.

Кубок конфедерацій – турнір, у якому беруть участь переможці шести континентальних чемпіонатів, проведених відповідними федераціями, чемпіон світу й команда країни, що приймає змагання.

Станом на 1 червня в рейтингу ФІФА збірна Росії була на 63-му місці, що є рекордно низьким показником для національної команди РФ.