Клуб читачів

Ярмоленко забив перший гол за "Боруссію"

Український гравець дортмундської "Боруссії" Андрій Ярмоленко в матчі проти англійського "Тоттенгема" забив на 11-й хвилині матчу, зрівнявши рахунок 1:1.

Цей матеріал можна прочитати і російською мовою
Ярмоленко забив за "Боруссію"

Український футболіст Андрій Ярмоленко, який грає за дортмундську "Боруссію", у матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти англійського "Тоттенгема" забив свій перший гол за цю команду. Про це повідомляють у Twitter німецького клубу.

Це був перший вихід Ярмоленка у стартовому складі "Боруссії". Футболіст забив на 11-й хвилині матчу, зрівнявши рахунок 1:1.

Матч завершився з рахунком 3:1 на користь "Тоттенгема".

27-річний Ярмоленко підписав контракт із "Боруссією" до 30 червня 2021 року. У новій команді українець дістав футболку з номером дев'ять. Трансфер Ярмоленка став рекордним в історії київського "Динамо". Київський клуб отримав за нього від "Боруссії" €25 млн.