$39.47 €42.18
weather +17 Київ

Мексика виграла другий матч на чемпіонаті світу з футболу

Мексика виграла другий матч на чемпіонаті світу з футболу Мексиканці забили по м'ячу в кожному таймі

У Ростові-на-Дону збірна Мексики у межах чемпіонату світу з футболу з рахунком 2:1 обіграла збірну Південної Кореї.

У матчі другого туру групи F на чемпіонаті світу в Росії збірна Мексики з рахунком 2:1 виграла у збірної Південної Кореї. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Поєдинок проходив у Ростові-на-Дону.

На 26-й хвилині рахунок відкрив мексиканець Карлос Вела. Він реалізував пенальті, призначений за гру рукою. Його співвітчизник Хав'єр Ернандес подвоїв перевагу своєї команди на 66-й хвилині. Для Ернандеса це був 50-й гол за збірну.

Єдиний м'яч південнокорейців забив у компенсований час матчу Сон Хин Мін.

У груповому турнірі Мексика взяла шість очок у двох поєдинках. Раніше збірна виграла у Німеччини, яка є чинним чемпіоном світу.

24 червня у групі F відбудеться ще один матч другого туру, у якому зіграють Німеччина і Швеція.