$39.47 €42.18
weather +19 Київ

Плей-оф ЧС 2018. У серії післяматчевих пенальті Росія обіграла Іспанію

Плей-оф ЧС 2018. У серії післяматчевих пенальті Росія обіграла Іспанію Матч проходив у Москві

В 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу основний і додатковий час матчу збірної Росії та Іспанії завершився з рахунком 1:1. Путівку у чвертьфінал господарі турніру здобули в серії пенальті – 4:3.

1 липня в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу в Росії збірна господарів мундіалю виграла у збірної Іспанії у серії післяматчевих пенальті. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

Поєдинок проходив у Москві на стадіоні "Лужники".

Основний і додатковий час завершився внічию 1:1.

Обидва м'ячі забивали в першому таймі, вони влітали після ударів російських футболістів: Сергій Ігнашевич на 12-й хвилині вразив свої ворота, а Артем Дзюба на 41-й – ворота суперника, реалізувавши пенальті.

Результат серії пенальті вирішили незабиті удари іспанців Коке та Яго Аспаса. Удари відбивав воротар росіян Ігор Акінфєєв. Підсумковий результат – 4:3.

У чвертьфіналі збірна Росії зіграє 7 липня із переможцем пари Хорватія – Данія.