$39.78 €42.38
weather +3 Київ

"Шахтар" здобув вольову перемогу над "Феєноордом" у матчі Ліги чемпіонів із рахунком 2:1

"Шахтар" здобув вольову перемогу над "Феєноордом" у матчі Ліги чемпіонів із рахунком 2:1 Тарас Степаненко з "Шахтаря" і Жан-Поль Боетьюс із "Феєноорда" в боротьбі за м'яч

Останні 15 хвилин матчу в Роттердамі чемпіони України провели в меншості, однак зуміли здобути важливу перемогу у груповому турнірі Ліги чемпіонів.

Футболісти донецького "Шахтаря" виграли матч третього туру групового турніру Ліги чемпіонів у "Феєноорда" з Нідерландів із рахунком 2:1, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Матч відбувся в Роттердамі на стадіоні "Де Кейп".

На 8-й хвилині господарі повели в рахунку після удару Стівена Бергейса. Чемпіони України відповіли дублем Бернарда – 24-та і 54 хвилини.

На 75-й хвилині за дві жовті картки поле покинув захисник "Шахтаря" Ярослав Ракицький. Проте в меншості українська команда відстояла перевагу.

Після трьох матчів у "Шахтаря" 6 очок і друге місце в таблиці.

Наступну зустріч в межах групового турніру Ліги чемпіонів донецька команда проведе 1 листопада, і знову проти "Феєноорда". Гра відбудеться в Харкові.