$39.78 €42.38
weather +4 Київ

Цуренко вийшла у друге коло Australian Open

Цуренко вийшла у друге коло Australian Open У другому колі Цуренко зіграє з американкою Амандою Анісімовою

У першому колі турніру серії Великого шлему Australian Open українська тенісистка Леся Цуренко обіграла суперницю з Росії Катерину Александрову з рахунком 6:4, 7:6 (7:4).

Українська тенісистка Леся Цуренко вийшла у друге коло турніру серії Великого шлему Australian Open, який у понеділок стартував у Мельбурні. Про це повідомляють на сайті змагань.

Цуренко обіграла суперницю з Росії Катерину Александрову. Матч тривав 1 годину 31 хвилину і закінчився з рахунком 6:4, 7:6 (7:4) на користь українки.

У другому раунді змагань Цуренко зіграє проти 17-річної американки Аманди Анісімової.

Цуренко розташувалася на 24-му рядку рейтингу WTA. Це місце для 29-річної спортсменки найкраще у кар'єрі. Піднятися на нього українці дав змогу вдалий виступ на тенісному турнірі в австралійському Брісбені, де вона дійшла до фіналу і лише там поступилася Кароліні Плішковій із Чехії.