$39.60 €42.27
weather +6 Київ

Україна поступилася Ісландії у відборі на ЧС 2018

Україна поступилася Ісландії у відборі на ЧС 2018 Сігурдссон оформив дубль

Завдяки двом голам Гільфі Сігурдссона ісландці здобули впевнену перемогу над збірною України, яка ускладнила собі завдання виходу на чемпіонат світу в Росії.

У восьмому турі відбіркового циклу до чемпіонату світу 2018 року збірна Ісландії з рахунком 2:0 перемогла Україну.

"ГОРДОН" вів текстову онлайн-трансляцію цього поєдинку.

Успіху ісландці здобули завдяки двом голам Гільфі Сігурдссона, забитим у другому таймі. На 47-й хвилині він успішно зіграв на підборі і забив у порожні ворота після того, як Андрій П'ятов зіграв на виході і зіткнувся із суперником.

20 хвилин потому він оформив дубль, завершивши контратаку Ісландії точним ударом у нижній кут. Зламати оборону суперника підопічні Андрія Шевченка так і не змогли, переважно створюючи небезпечні моменти лише за допомогою дальніх ударів.

Тепер Ісландія та Хорватія мають по 16 очок і ділять між собою перше місце у групі. Україна і Туреччина, у яких в активі по 14 балів, посідають третє і четверте місця відповідно.

В останніх матчах Україна зустрінеться з Косовом (6 жовтня) і Хорватією (9 жовтня). Для того, щоб потрапити на чемпіонат світу, потрібно посісти перше місце. Команди, що посіли другі місця в кожній групі, зіграють між собою стикові матчі за вихід на ЧС 2018.