$39.58 €42.26
weather +9 Київ

Українець Радівілов завоював срібло в опорному стрибку на об'єднаному чемпіонаті Європи Радівілов завоював срібло в Глазго

Підсумковий результат українця Ігоря Радівілова – 14,866 бала, що лише на 0,034 бала менше, ніж у золотого призера – представника РФ Артура Далалояна.

12 серпня українець Ігор Радівілов завоював срібло в опорному стрибку на об'єднаному чемпіонаті Європи з олімпійських видів спорту. Про це повідомляють на сайті змагань.

Результат українця – 14,866 бала, що лише на 0,034 бала менше, ніж у золотого призера – представника РФ Артура Далалояна.

Третє місце – у ще одного росіянина, Дмитра Ланкіна.

У командному заліку Україна посіла восьме місце, маючи у скарбничці вісім золотих нагород, 13 срібних і п'ять бронзових.

Очолила турнірну таблицю Росія: 31 золота, 19 срібних, 16 бронзових медалей. На другій позиції фінішувала Великобританія (26, 26, 22), на третій – Італія (15, 17, 28).

Об'єднаний чемпіонат Європи з олімпійських видів спорту проходив у Глазго (Шотландія) та Берліні (Німеччина) з 2-го до 12 серпня.