$39.22 €42.36

Українка Харлан виграла етап Кубка світу з фехтування на шаблях

Українка Харлан виграла етап Кубка світу з фехтування на шаблях Етап Кубка світу з фехтування на шаблях підкорився Харлан

У фіналі етапу Кубка світу з фехтування на шаблях українка Ольга Харлан перемогла італійку Росселле Грегоріо.

Українська спортсменка Ольга Харлан виграла другий етап Кубка світу з фехтування на шаблях у бельгійському Сант-Нікласі. Про це повідомляє isport.ua.

Харлан стартувала відразу з 1/32 фіналу, де перемогла свою співвітчизницю Ольгу Жовнір (15:8).

Потім українка змагалася з француженками Каролін Кьєролі (15:6) і Шарлотт Лембах (15:14), угоркою Анною Мартон (15:5) і олімпійською чемпіонкою Ріо 2016 Яною Єгорян із РФ.

У фіналі Харлан розгромила віце-чемпіонку Європи італійку Росселле Грегоріо (15:6).

На першому етапі Кубка світу в Орлеані Харлан виступила невдало, програвши в 1/16 фіналу українці Аліні Комащук.