$39.58 €42.26
weather +10 Київ

У домашніх поєдинках Ліги Європи "Динамо" виграло, а "Зоря" програла

У домашніх поєдинках Ліги Європи "Динамо" виграло, а "Зоря" програла "Зоря" не змогла забити "Естерсунду"

У матчах групового турніру Ліги Європи київське "Динамо" з рахунком 3:1 обіграло "Скендербеу" з Албанії, а луганська "Зоря" поступилася "Естерсунду" зі Швеції з результатом 0:2.

У першому турі групового турніру Ліги Європи сезону 2017/2018 років київське "Динамо" виграло свій поєдинок, а луганська "Зоря" програла. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Обидва українські клуби грали в Україні.

"Динамо" після першого тайму гри на стадіоні "Олімпійський" у Києві програвало албанському "Скендербеу" 0:1, м'яч на 39-й хвилині забив Музака. Після перерви кияни забивали тричі: Сидорчук, Мораєс, Мбокані (із пенальті). Підсумковий результат – 3:1 на користь українського клубу. "Динамо" очолює свою групу.

"Зоря" на "Арені-Львів" не змогла забити швецькому "Естерсунду" жодного разу і пропустила двічі: на 50-й (Годдос) і на 94-й хвилині (Джеро). Рахунок 0:2 – і луганська команда у своїй групі розмістилася на останньому, четвертому місці.

Наступний тур у Лізі Європи відбудеться 28 вересня. "Зоря" зіграє з "Атлетіко" (Більбао, Іспанія), а "Динамо" – з "Партизаном" (Белград, Сербія). Матчі пройдуть на полях суперників українських клубів.

13 вересня в Лізі чемпіонів донецький "Шахтар" обіграв у Харкові "Наполі" з італійського Неаполя з рахунком 2:1.