$39.60 €42.27
weather +10 Київ

Збірна України програла хорватам вирішальний матч відбору на чемпіонат світу з футболу Партнери по збірній вітають Крамарича

Хорватська команда обіграла українську на НСК "Олімпійський" у Києві з рахунком 2:0 і завоювала путівку у стикові матчі.

Матч заключного туру європейського відбору на чемпіонат світу з футболу 2018 року у групі I між збірними України і Хорватії завершився з рахунком 0:2, українці втратили можливість продовжувати боротьбу за поїздку до Росії.

Видання "ГОРДОН" вело онлайн-трансляцію зустрічі, яка відбулася на НСК "Олімпійський" у Києві.

Перший тайм пройшов із перевагою господарів, які втратили кілька моментів.

Однак після перерви ініціатива перейшла до хорватської команди. Нападник Андрій Крамарич двічі, на 62-й і 70-й хвилинах, вражав ворота українського голкіпера Андрія П'ятова.

Перемога забезпечила збірній Хорватії друге місце у підсумковій таблиці групи і путівку у стикові ігри за право виступити у фінальній частині світової першості.