$39.47 €42.18
weather +12 Київ

"Динамо" Київ перемогло "Брюгге" і вийшло в 1/8 фіналу Ліги Європи

"Динамо" Київ перемогло "Брюгге" і вийшло в 1/8 фіналу Ліги Європи "Динамо" за підсумками двох матчів вийшло в 1/8 фіналу Ліги Європи
За результатами матчів 25 лютого дві українські команди, "Шахтар" і "Динамо" Київ, вийшли в 1/8 фіналу Ліги Європи.

25 лютого "Динамо" Київ із рахунком 1:0 перемогло на виїзді Брюгге в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи та за сумою двох поєдинків із результатом 2:1 вийшло в наступний раунд. Про це повідомляють на сайті УЄФА.

Українській команді не вдавалося налагодити гру в атаці, а в першому таймі ближче до того, щоб забити м'яч, були господарі, але воротар Георгій Бущан упорався з ударом Баса Доста.

Після перерви нідерландський нападник дістав ще один момент для голу, однак воротар українського клубу знову взяв м'яч.

Під кінець пів години гри бельгійський колектив організував небезпечну контратаку. Бущан відбив удар, після чого його підстрахували захисники.

Динамо знайшло можливість для голу, коли на 83-й хвилині Жерсон Родрігес закинув у штрафну м'яч на Віктора Циганкова, а той зробив передачу в центр, де її прийняв Віталій Буяльський та спрямував м'яч у сітку.

Незважаючи на всі проблеми протягом матчу, українцям вдалося створити комбінацію наприкінці. Найважливішу роль відіграли Циганков і Буяльський, які взяли участь у підсумковій фазі атаки.

Підсумок матчу: "Брюгге" – "Динамо" – 0:1 (перший матч – 1:1). Українській команді вдалося вийти в 1/8 фіналу Ліги Європи.

"Шахтар" також пройшов до наступного етапу.

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи відбудеться у п'ятницю, 26 лютого. Матчі проведуть 11-го і 18 березня.