$39.67 €42.52
weather +18 Київ

На Олімпіаді 2018 розіграли 1000-й комплект нагород в історії зимових Ігор

На Олімпіаді 2018 розіграли 1000-й комплект нагород в історії зимових Ігор Ханю здобув 1000-ну золоту медаль в історії зимових Ігор

1000-м олімпійським чемпіоном у зимових Іграх став японський фігурист Юдзуру Ханю.

У змаганнях фігуристів у чоловічому одиночному катанні на Олімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані розіграли 1000-й комплект нагород в історії зимових Ігор, повідомляє сайт Міжнародного олімпійського комітету (МОК).

Перше місце посів японець Юдзуру Ханю, друге – японець Сьома Уно, третє – іспанець Хав'єр Фернандес.

Першу золоту медаль в історії зимових Ігор здобув американський спортсмен Чарльз Джотроу. 26 січня 1924 року (94 роки тому) він переміг у забігу ковзанярів на 500 м. Змагання пройшли у межах "Міжнародного тижня зимових видів спорту" і тільки за два роки їх визнали першими зимовими Олімпійськими іграми.

9 лютого в південнокорейському Пхьончхані відбулася церемонія відкриття зимової Олімпіади. Ігри триватимуть до 25 лютого. Від України на Олімпіаді виступлять 33 спортсмени у дев'яти із 15 видів спорту.