$39.78 €42.31
weather +13 Київ

Олімпіада 2018. Швеція і Норвегія взяли золото з біатлону. Україна без медалей

Олімпіада 2018. Швеція і Норвегія взяли золото з біатлону. Україна без медалей Еберґ принесла Швеції золото в гонці на 15 км із чотирма вогневими рубежами

На Олімпійських іграх у Пхьончхані розіграно два комплекти нагород у біатлоні. Звання олімпійських чемпіонів завоювали Ганна Еберґ зі Швеції і норвежець Йоганнес Бо.

На зимових Олімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані 15 лютого відбулися індивідуальні гонки біатлоністів і біатлоністок, повідомляє офіційний сайт Ігор.

Жіночу гонку на 15 км виграла Ганна Еберґ зі Швеції. Анастасія Кузьміна (Словаччина) стала другою, німкені Лаурі Дальмаєр дісталася бронза.

Найкраща з українок, Юлія Джима, на 20-му місці.

25-ю була українка Валентина Семеренко, її сестра Віта стала 63-ю, Анастасія Меркушина – 70-ю.

На 20-кілометровій дистанції у чоловіків найкращим був Йоганнес Бо з Норвегії, який випередив словенця Якова Фака і австрійця Домініка Ландертінгера.

Представники збірної України показали такі результати: Артем Тищенко – 29-те місце, Володимир Сємаков – 31-ше, Артем Прима – 46-те, Сергій Семенов – 53-те.

На Олімпіаду 2018 в активі українців поки немає нагород.