$39.58 €42.26
weather +10 Київ

Світоліна вийшла до фіналу турніру в Дубаї, обігравши другу ракетку світу

Світоліна вийшла до фіналу турніру в Дубаї, обігравши другу ракетку світу Еліна Світоліна обіграла екс-першу ракетку світу у двох сетах

У півфіналі турніру серії WTA Premier у Дубаї (ОАЕ) перша ракетка України Еліна Світоліна у двох сетах обіграла німкеню Анжелік Кербер, яка нещодавно посідала першу сходинку у світовому рейтингу.

На тенісному чемпіонаті Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати) із серії WTA Premier українська спортсменка Еліна Світоліна у півфіналі виграла у Анжеліки Кербер із Німеччини з рахунком 6-3 7-6, повідомляється на офіційному сайті турніру.

Поєдинок тривав одну годину і майже 41 хвилину.

На початку 2017 року Кербер стала першою ракеткою світу в одиночному розряді, але згодом поступилася цією позицію американській тенісистці Серені Вільямс.

Світоліна є першою ракеткою України, у світовому рейтингу посідає 13 місце.

У фінальному матчі турніру в Дубаї Світоліна зіграє проти Каролін Возняцкі з Данії, яка посідає 15-те місце в світовому рейтингу. Возняцкі у півфіналі виграла у Анастасії Севастової з Латвії (6-3 6-4).

Призовий фонд жіночого турніру змагань у Дубаї становить $2 млн.