повернутись на
$39.22 €42.36

"Я була не свята на Мальдівах". Білодід розповіла, чим займалася у відпустці після перемоги на Олімпіаді в Токіо

Білодід зізналася, що під час підготовки до Олімпіади протягом трьох років не їла як нормальна людина
20-річна українська дзюдоїстка, бронзова призерка Олімпійських ігор в Токіо Дар'я Білодід відразу після перемоги на Олімпіаді в Токіо вирушила відпочивати на Мальдіви. 12 вересня у програмі "Світське життя" на "1+1" спортсменка зізналася, що під час відпочинку дуже багато їла.

"Я була не свята на Мальдівах. Я дуже багато їла, тому що три роки я як нормальна людина не їла, було дуже важко. І зараз я просто відпочила на всю і відчуваю себе повноцінною людиною", – зізналася спортсменка.

За словами Білодід, невдовзі вона відновить тренування.

Відео: Світське життя / YouTube

Білодід – дворазова чемпіонка світу (2018-го і 2019 року). Також вона наймолодша чемпіонка світу в історії дзюдо (перший титул виграла в 17 років).

24 липня Білодід принесла Україні першу нагороду Олімпійських ігор у Токіо, посівши третє місце в турнірі із дзюдо у ваговій категорії до 48 кг. Національний олімпійський комітет України повідомив, що це перша в історії незалежної України олімпійська медаль у жіночому дзюдо.