$39.67 €42.52
weather +19 Київ

Відбір до Євро 2020. Збірна України з футболу виграла в Люксембургу

Відбір до Євро 2020. Збірна України з футболу виграла в Люксембургу Україна обіграла Люксембург на виїзді

У матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи з футболу 2020 року збірна України першою пропустила м'яч від Люксембургу, але потім двічі забила – 2:1.

25 березня у відбірковому матчі чемпіонату Європи з футболу 2020 року у групі В збірна України на виїзді виграла в команди Люксембургу. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Рахунок на 34-й хвилині поєдинку відкрив гравець збірної Люксембургу Дейв Тюрпель.

На 40-й хвилині Віктор Циганков зрівняв рахунок, вирішальний м'яч на 90+3 хвилині забив у власні ворота Жерсон Родрігес. Команда Андрія Шевченка виграла з рахунком 2:1.

У паралельному матчі групи В Португалія зіграла внічию 1:1 із Сербією.

Після двох турів збірна України лідирує у своїй групі з чотирма очками. Друге місце з трьома очками посідає Люксембург.

Наступний поєдинок у межах відбору на Євро 2020 українці проведуть 7 червня проти Сербії.