$39.57 €42.12
weather +16 Київ

Збірна України завоювала четверте золото на Паралімпійських іграх

Збірна України завоювала четверте золото на Паралімпійських іграх Радь приніс збірній Україні четверте золото

В активі збірної України вже 11 нагород Паралімпіади у Пхьончхані, у медальному заліку вона посідає третю позицію, поступаючись США і "нейтральним паралімпійським атлетам".

13 березня українець Тарас Радь виграв четверте золото для української збірної на Паралімпійських іграх у Пхьончхані. Про це повідомляють на сайті змагань.

Радь переміг у біатлонній гонці на 12,5 км серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Людмила Ляшенко додала до скарбнички збірної ще одну бронзу, фінішувавши третьою в лижній гонці на 10 км стоячи. Для Ляшенко це вже третя бронзова нагорода Пхьончхана.

В активі збірної України вже 11 нагород – чотири золоті, дві срібні та п'ять бронзових. У медальному заліку Україна посідає третю позицію, поступаючись США і "нейтральним паралімпійським атлетам".