Tytanovi Rehab оголосив збір коштів на титанові імпланти для українських військових. За донат можна виграти автівку

Ціль ініціативи – зібрати 10 млн грн на закупівлю комплектів титанових імплантів для остеоінтеграції українським військовим, які втратили кінцівки
Фото: АрміяInform

Український реабілітаційний центр Tytanovi Rehab запустив благодійну ініціативу, щоб зібрати 10 млн грн на придбання комплектів титанових імплантів для остеоінтеграції ветеранам війни, які втратили кінцівки. Пост про збір коштів і виграш автівки за донат 26 грудня опублікував у Telegram депутат Верховної Ради України VIII скликання (2014–2019), заступник глави МВС у 2019–2021 роках, блогер Антон Геращенко. 

Щоб стати учасником і дістати можливість виграти Volvo XC90 2023 року випуску, потрібно зробити благодійний внесок у розмірі 300 грн. Що більше внесків, то вищі шанси виграти головний приз, ідеться в повідомленні. 

Окремо, за репост допису в Іnstagram з позначкою "банки", можна щотижня отримати новий iPhone 16. 

Акція триватиме до 19 січня 2025 року. У призначенні платежу організатори просять усіх, хто долучиться, вказувати номер телефону. Це допоможе легко зв'язатися з переможцями. Тих, кому дістанеться iPhone 16 і у підсумку Volvo XC90, визначать за допомогою генератора випадкових чисел від Monobank. 

Автівку, яку розігрують, можна побачити 31 грудня 2024 року на фудкорті партнера акції ТРЦ "Республіка Парк". 

Посилання на "банку" для участі в ініціативі:

https://send.monobank.ua/jar/5dX8sX7fox

Контекст:

Детально про реабілітаційний центр Tytanovi Rehab у серпні розповідало агентство "АрміяInform". Зокрема про те, що заклад спеціалізується на протезуванні українських військових і їх подальшому відновленні. Повідомляли, що завдяки підтримці багатьох партнерів центр безоплатно допомагає воїнам у найскладніших випадках ампутації.

Одним із напрямів роботи Tytanovi Rehab є остеоінтеграційне протезування – новітня технологія протезування, яка дає змогу робити протези чутливими. Остеоінтеграція передбачає вживлення титанових імплантів у кістки, що дає можливість прикріпити до кістки біонічні протези. "АрміяInform" зазначало, що центр пропонує різні методики реабілітації військових, а потрапити до нього може будь-який військовослужбовець, який потребує допомоги.