Клуб читачів

Сьогодні 01.16
Після тривалого виступу на Wimbledon українка Еліна Світоліна перемістилася в рейтингу WTA із восьмого на сьоме місце. Даяна Ястремська піднялася із 35-го на 34-те й обігнала Лесю Цуренко, яка тепер опинилася на 36-й позиції.
Учора 21.24
Через відмову збірної України з пляжного футболу грати в Росії кваліфікаційні матчі на чемпіонат світу команда автоматично втрачає шанси на участь у фінальній стадії турніру, повідомляють "РИА Новости".
14 липня, 2019 22.10
У фіналі Wimbledon 2019 сербський тенісист Новак Джокович зіграв зі швейцарцем Роджером Федерером і переміг із рахунком 7:6, 1:6, 7:6, 4:6, 13:12.
14 липня, 2019 09.19
В українській Прем'єр-лізі, як і в чемпіонатах Іспанії, Італії та Португалії, є клуби, які постійно перебувають угорі турнірної таблиці, і команди, яким "складніше", зазначив головний тренер донецького "Шахтаря" Луїш Каштру.
13 липня, 2019 17.46
У фіналі жіночого Wimbledon Сімона Халеп із Румунії з рахунком 6:2, 6:2 виграла в Серени Вільямс зі США. Суперницею Халеп у півфіналі була перша ракетка України Еліна Світоліна.

13 липня, 2019 16.32
У фіналі тенісного турніру для юніорів на Wimbledon українка Дар'я Снігур із рахунком 6:4, 6:4 виграла у сіяної під номером 10 Алекси Ноель зі США.
12 липня, 2019 16.59
У півфіналі юніорських змагань на Wimbledon українська тенісистка Дар'я Снігур із рахунком 6:3, 6:0 виграла у сіяної першою Емми Наварро зі США.
11 липня, 2019 16.21
Українська тенісистка Еліна Світоліна поступилася румунській спортсменці Сімоні Халеп.
9 липня, 2019 18.53 |оновлено
Українська тенісистка Еліна Світоліна переграла чеську спортсменку Кароліну Мухову.
9 липня, 2019 00.26
У парі з пакистанцем Айсамом уль-Хак Куреші українка Надія Кіченок у другому раунді міксту на Wimbledon із рахунком 6:4, 7:6 виграла в Майкла Вінуса з Нової Зеландії та Катаріни Среботнік зі Словенії.

8 липня, 2019 15.18
Українська тенісистка Еліна Світоліна переграла хорватку Петру Мартич і вийшла у чвертьфінал, а її співвітчизниця Даяна Ястремська програла китайській спортсменці Чжан Шуай.
7 липня, 2019 11.02
Аргентинський футболіст Ліонель Мессі вважає, що його збірній вийти у фінал Кубка Америки не дали корупція і судді. Збірна Аргентини посіла на турнірі третє місце.
6 липня, 2019 18.20
У парі з пакистанцем Айсамом уль-Хак Куреші українка Надія Кіченок у першому раунді міксту на Wimbledon із рахунком 7:6, 6:4 виграла в китайсько-мексиканського дуету Хань Синьюнь/Сантьяго Гонсалес.
6 липня, 2019 11.55
Гроші на будівництво басейнів виділяють на 10 проєктів у Донецькій, Миколаївській, Запорізькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Черкаській, Львівській областях та Вінниці.
5 липня, 2019 16.49
У третьому колі тенісного турніру Wimbledon 2019 українка Даяна Ястремська з рахунком 7:5, 6:3 виграла у Вікторії Голубич зі Швейцарії.