З-під завалів будинку в Харкові дістали тіло трирічного хлопчика, його матір – безвісти зникла

За попередніми даними, під завалами будинку в Харкові ще є люди
Фото: ДСНС України / Telegram

Під завалами будинку в Харкові, в який 2 січня влучила ракета країни-агресора Росії, знайшли тіло дитини. Про це в Telegram повідомив мер міста Ігор Терехов.  

"Щойно під завалами знайдено тіло дитини. Пошуково-рятувальна операція триває", – написав він. 

"За попередньою інформацією, під завалами знайдено загиблого хлопчика. Також, попередньо, під завалами дитина перебувала з матір'ю", – поінформував начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. Він додав, що інформацію уточнюють. 

Про те, що з-під завалів дістали тіло загиблої дитини, заявила пресслужба ДСНС. За попередніми даними рятувальників, станом на 21.30 під завалами ще є люди. 

Харківська обласна прокуратура повідомила, що загиблого хлопчика звали Максимом, йому було три роки. Маму дитини й далі шукають, її вважають зниклою безвісти. 

Раніше рятувальники писали про 31 постраждалу особу, серед яких – немовля

Контекст:

2 січня РФ атакувала центральну частину Харкова, влучивши в житлову багатоповерхівку в Київському районі.

Президент України Володимир Зеленський інформував, що, за попередніми даними, по житловій забудові вдарило дві російські ракети.