$39.60 €42.44
weather +10 Київ

"Спека", "Дуже солодко". 21-річна дзюдоїстка Білодід показала великим планом голий пах

Білодід дворазова чемпіонка світу з дзюдо
21-річна українська дзюдоїстка, бронзова призерка Олімпійських ігор у Токіо Дар'я Білодід 23 січня розмістила в Instagram серію фото, на яких у різних позах великим планом її зображено на фоні стійки з гантелями.

Спортсменка обрала для зйомки чорний боді без бретельок із високими вирізами для ніг. Вона доповнила образ яскравим макіяжем і завила волосся.

"Boom", підписала вона знімки.

"Дуже солодко", – оцінили образ спортсменки підписники.

"Дашо, просто краса. Дупка супер", – захопилися фоловери.

"Спека вогненна", – написали у коментарях.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від DARIA BILODID (@dariabilodid7)

Білодід – дворазова чемпіонка світу (2018-го та 2019 року). Також вона наймолодша чемпіонка світу в історії дзюдо (перший титул виграла у 17 років).

24 липня Білодід принесла Україні першу нагороду Олімпійських ігор у Токіо, посівши третє місце в турнірі із дзюдо у ваговій категорії до 48 кг. Національний олімпійський комітет України повідомив, що це перша в історії незалежної України олімпійська медаль у жіночому дзюдо.