Чому Путін дозволяє себе зливати? У мене є версія
Путіна зливають? Чому він не реагує? Давайте розберемося.
Кремлівська пропагандистська машина, яка десятиріччями вибудовувала йому образ супермачо, приборкувача стерхів, раптом почала показувати світу старого на ім'я "Пал Лаїч", який дурнувато кричить "ря!", безперестанку кашляє і стрімко немічніє на свіжих відео без фільтрів.
Паралельно вже з усіх прасок російські блогери, z-воєнкори, експерти й навіть депутати Держдуми публічно кричать, що війна програна, а винен у цьому Путін, якого вони не просто критикують – особисто ображають. Ці люди живуть у Росії. Після їхніх виступів їх не кидають за ґрати, ФСБ не пропонує їм чай із "Новачком", на них навіть карні справи не заводять. То чому ж Путін це дозволяє?
У своїй Росії, де громадянам просто за перепост інтерв'ю Гордона ще нещодавно давали декілька років в'язниці. Невже Путін знаходиться в інформаційному вакуумі настільки, що, не користуючись інтернетом, не знає цього? Невже немає людей, які прийдуть і розкажуть йому про такі неподобства?
Так, Начальник (як вони його називаюсь між собою) не любить поганих новин, але ж є багато близьких, які тотально зацікавлені в тому, щоб він не втратив владу. Врешті-решт, є ж його доньки, є Кабаєва, які інтернетом користуються й усе це бачать. Невже донька ще не прибігла до нього в паніці зі словами: "Папа, тебя сливают!"?
У мене немає відповіді, але є версія. Зазирнемо в історію. Дмитро Гордон зробив декілька багатогодинних інтерв'ю із сином Микити Хрущова Сергієм. Ось що він розповів про те, як першого секретаря ЦК Компартії відсторонили від влади. У Сергія була інформація, що готується переворот. Він прийшов до батька і сказав, що все найближче оточення на чолі із Семичастним, очільником КДБ, планує його усунення.
Знаєте, як відреагував Хрущов? Розсміявся в обличчя синові зі словами: "Та ти з глузду з'їхав! Хто мене усуне? Ось ці?! Та вони всі – ніхто без мене, пусте місце! Я їх кожного ось цими руками зробив!" І агресивно виштовхав Сергія, наказавши нікому про це навіть не заїкатися, щоб на сміх не підняли. Мовляв, можеш лише Мікояну сказати… Який уже також був учасником цього заколоту.
От і все. Історія повторюється? Чи ні?
Джерело: Алеся Бацман / Facebook