Якщо Набіулліна вийде у вікно – не дивуйтеся
Якщо Набіулліна раптово вийде у вікно – не дивуйтеся.
Рада директорів ЦБ РФ випустила проєкт рішення, який на вигляд як попередження владі.
У документі прямо вказано: не можна заморожувати вклади, примусово перерозподіляти гроші громадян або обмежувати право розпоряджатися своїми коштами. І відразу пояснюють чому: це призведе до паніки, утечі вкладників, попиту на готівку, валюту й золото, зростання тіньової економіки і проблем для банків.
Простіше кажучи, Набіулліна фактично каже Кремлю: якщо полізете в рахунки населення – зруйнується довіра до всієї банківської системи.
І це дуже незвично. Протягом останніх років голова Центробанку Ельвіра Набіулліна старанно прикривала наслідки найбожевільніших економічних рішень Кремля. А тепер уперше публічно нагадує владі, що закони економіки все-таки існують.
Схоже, Набіулліна більше не хоче брати на себе відповідальність і прикривати розвал економіки Росії. А з такими кремлівська ОЗУ розправляється швидко й безапеляційно.
Джерело: ЦИМБАЛЮК / Telegram