Пригожин, Валерія і Лавров на тлі обстрілів Москви покинули столицю. Гордон прокоментував
Гордон заявив, що кров убитих російськими окупантами мирних українців, зокрема, і на руках "путінських посіпак" – Валерії та її чоловіка Пригожина
Фото: Ростислав Гордон / Gordonua.com
Російський продюсер Йосип Пригожин разом із дружиною, російською співачкою Валерією, покинули Москву й зараз перебувають у Владивостоці. Про це Пригожин повідомив 22 червня, опублікувавши в соцмережі Threads ролик.
Пригожин розповів, що вони поїхали на Далекий Схід на гастролі, а супроводжує їх тур-менеджер Сергій Лавров. Чоловік артистки особливо акцентував, що той є повним тезкою міністра закордонних справ країни-агресора РФ.
Валерія додала, що до Владивостока вони доїхали на машині. Валерія і Пригожин демонстративно проігнорували у своєму зверненні обстріли Москви й дефіцит бензину в Росії.
"Валите вже з Росії?" – поцікавився у Пригожина й Валерії український журналіст, засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон.
Контекст
- 2018 року Валерія і ще 22 артисти з країни-агресора РФ виступали на концерті в тимчасово окупованому Криму з нагоди відкриття Кримського мосту. Українські правоохоронці в березні 2021 року порушили проти них кримінальну справу.
- Співачка перебуває в базі сайта "Миротворець" за "антиукраїнську пропаганду й відкрите виправдання російської агресії".
- Гордон у травні 2025 року заявив, що кров убитих російськими окупантами мирних українців, зокрема, і на руках "путінських посіпак" – Валерії та її чоловіка Пригожина.