"Били руками, ногами й дерев'яною палицею". Як конфлікт біля кафе закінчився смертю перехожого
Затриманим чоловікам загрожує довічне
Фото: Поліція Києва / Telegram
У Києві затримали п'ятьох чоловіків, які, за даними слідства, побили перехожого до смерті, а щоб приховати сліди злочину, намагалися знищити записи з камер відеоспостереження. Про це 24 червня повідомила столична поліція.
Тіло 58-річного чоловіка з тяжкими травмами виявили на березі біля річки на вулиці 6-та Лінія Садова.
За даними правоохоронців, із чоловіком розправилася компанія молодиків. Вони відпочивали біля кав'ярні, яка належить одному з фігурантів. Невдовзі між одним із них і перехожим виник словесний конфлікт.
"Нападники почали бити чоловіка руками, ногами й дерев'яною палицею. Згодом вони силоміць відтягнули потерпілого за будівлю кав'ярні, прив'язали мотузкою до дерева і продовжили побиття. Попри численні прохання потерпілого припинити знущання, нападники не реагували", – ідеться в повідомленні.
За деякий час, як припускають у поліції, потерпілому вдалося звільнитися й відійти до берегової лінії річки. Однак молодики наздогнали його, повалили на землю і знову жорстоко побили, вважає слідство.
Від травм голови і грудної клітки чоловік помер на місці.
Як розповіли правоохоронці, затримані особи – віком від 18 до 34 років. Один із них переховувався в Одеській області, однак правоохоронці його розшукали й затримали.
Окрім цього, поліцейські встановили, що чоловіки намагалися знищити карти пам'яті з камер відеоспостереження, установлених на кав'ярні, щоб приховати сліди злочину.
Зараз вони перебувають під вартою, їм загрожує довічне позбавлення волі.