Війна в Україні

Україна за добу, ймовірно, втратила два винищувачі – монітори 

27 червня, 15.23

Монітори і росЗМІ пишуть про втрату Україною ще одного винищувача

Фото: ЕРА

Крім винищувача МіГ-29, про втрату якого оголосили Повітряні сили ЗСУ, цієї доби Україна, імовірно, втратила ще один МіГ-29. Про це 27 червня повідомив моніторинговий проєкт "Николаевский Ванек".

За інформацією канала, один МіГ-29 упав з "незрозумілих причин". Автор посту зазначив, що йому відомо дві можливі версії інциденту, жодної з яких публікувати він не став.

Інший борт, за даними "Ванька", ПС ЗСУ втратили у результаті "запізнілих рішень та реакцій". Він зазначив, що "коли зрозуміли помилку, вже було пізно". Деталей паблік не наводив, але втрату цього винищувача він назвав "болісною".

Водночас росЗМІ з посиланням на міноборони країни-агресора Росії також писали про знищення винищувача ПС України, але не на небі, а на землі. Так, пропагандисти "РИА Новости" опублікували у Telegram відео імовірної атаки.

"ЗС Росії знищили два винищувачі МіГ-29 ЗСУ на аеродромі Вознесенськ у Миколаївській області. Про це повідомило міноборони, показавши кадри наслідків точних ударів російських БПЛА "Герань-4 Сікер", – ідеться у дописі.

Російське ЗМІ Astra також публікувало інформацію про удар по аеродрому у Миколаївській області.

Офіційної інформації від Повітряних сил України, яка б підтверджувала втрату ще одного борту, наразі немає.

СВІЖІ НОВИНИ

Більше новин