$39.58 €42.26

Помилка Льоріса. Воротар збірної Франції на останніх секундах матчу зі шведами віддав пас супернику, який забив із центру поля. Відео

Помилка Льоріса. Воротар збірної Франції на останніх секундах матчу зі шведами віддав пас супернику, який забив із центру поля. Відео Вирішальний м'яч Льоріс пропустив на третій компенсованій хвилині матчу

Футбольна збірна Франції програла збірній Швеції у відбірному матчі чемпіонату світу 2018 року через помилку свого воротаря Уго Льоріса. На третій компенсованій хвилині поєдинку, за рахунку 1:1, він невдало вибив м'яч, і гравець шведської збірної Оле Тойвонен ударом майже з центру поля зробив рахунок 2:1. Відео моменту розміщене в YouTube-акаунті користувача ЖИЗНЬ ФУТБОЛ. Сайт ФІФА пише, що "під час не найбільш видовищного матчу" між лідерами групи А "французи були трохи ближчими до перемоги".

Поєдинок Швеція – Франція відбувся 9 червня. Перемога з рахунком 2:1 дала змогу шведам очолити турнірну таблицю групи А. Тепер у шведів і французів по 13 очок після шести матчів, але у Франції гірша різниця забитих і пропущених м'ячів.

Фінальна частина чемпіонату світу з футболу пройде в Росії з 14 червня до 15 липня 2018 року. Матчі турніру планують зіграти в Москві, Калінінграді, Санкт-Петербурзі, Волгограді, Казані, Нижньому Новгороді, Самарі, Саранську, Ростові-на-Дону, Сочі та Єкатеринбурзі.

Відео: ЖИЗНЬ ФУТБОЛ / YouTube