$39.60 €42.44
weather +12 Київ

Український гімнаст Верняєв став чемпіоном Європи у багатоборстві

Український гімнаст Верняєв став чемпіоном Європи у багатоборстві 22 квітня Верняєв виступить у вільних вправах

На чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики в румунському Клужі український олімпійський чемпіон Олег Верняєв випередив росіянина Артура Далалояна та британця Джеймса Голла.

Олімпійський чемпіон Олег Верняєв завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, який проходить у Клужі (Румунія). Про це повідомив Європейський гімнастичний союз.

Український гімнаст показав у п'ятницю, 21 квітня, найкращий результат в індивідуальному багатоборстві – 85,866 бала.

За підсумком шести видів Верняєв випередив росіянина Артура Далалояна (85,498), якому дісталося "срібло", та британця Джеймса Голла (84,664), який отримав "бронзу".

22–23 квітня на чемпіонаті Європи відбудуться фінали на окремих снарядах. Верняєв виступить у вільних вправах, опорному стрибку, на коні, брусах та перекладині, Ігор Радівілов – на кільцях і в опорному стрибку.

У 2015 році Верняєв став чемпіоном Європи у багатоборстві на турнірі зі спортивної гімнастики у французькому Монпельє.

У 2016 році на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро Верняєв завоював дві медалі: золото в змаганнях на паралельних брусах і срібло в багатоборстві.