Перемогою на виборах важливо вміти розпорядитися. Політикам завжди потрібно пам'ятати: ніщо не минає так швидко, як молодість і високий рейтинг

Фото: Ростислав Гордон / Gordonua.com

Уперше в історії України в парламенті буде створено монокоаліцію – це велика влада, але й колосальна відповідальність за майбутнє країни, зазначив член колегії Міністерства внутрішніх справ України, екснардеп Антон Геращенко.

Учора в Україні відбулася "оксамитова" електоральна революція.

Результати дострокових парламентських виборів свідчать про перспективу цілковитого оновлення законодавчої та виконавчої влади в Україні. Українці втомилися від десятиліть лицемірства злодійкуватої, дволикої влади на всіх рівнях і ухвалили рішення про її цілковите перезавантаження.

Уперше в історії України, найімовірніше, буде створено монокоаліцію із 250 депутатів однієї партії, яка візьме на себе всю відповідальність за стан справ у країні. Це велика влада, але й колосальна відповідальність за майбутнє України.

Адже перемогою важливо вміти розпорядитися так, щоб вона в майбутньому не перетворилася на поразку, як це не раз траплялося в історії. До того ж політикам завжди потрібно пам'ятати, що ніщо не минає так швидко, як молодість і високий рейтинг.

Найголовнішим чинником ризику для президента і його партії, я гадаю, буде питання ефективного менеджменту, правильного цілевстановлення і розставляння пріоритетів у роботі парламенту та уряду.

Очевидно, що пріоритетом номер один має стати реформа системи державного управління. Держапарат має вперше за, напевно, 100 років запрацювати не в інтересах самого себе, а в інтересах усього українського народу.

Без ефективної роботи апарату держуправління неможливі ні деолігархізація, ні перемога над корупцією, ні реформи системи оборони та безпеки, ні проривне економічне зростання.

У цьому і в інших питаннях реформ державного управління аналітичний центр "Український інститут майбутнього" готовий запропонувати своє бачення і свої напрацювання всім, хто захоче їх прийняти й використовувати.

Вибір українського народу треба поважати, подобається це комусь чи ні.

Переконаний, що всі, хто хоче по-справжньому змінити життя українців на краще, зможуть це зробити – кожен на тому місці, де в його знаннях і здібностях матимуть найбільшу потребу.

Я хочу, щоб в України вийшло!

Джерело: Антон Геращенко / Facebook

Опубліковано з особистого дозволу автора