Свідчення Флінна будуть стимулювати Білий дім шукати нову формулу тиску на Путіна

До лютого 2018 року сформують архітектуру політики США щодо путінського режиму, уважає політолог Тарас Березовець.

До лютого 2018 року сформують архітектуру політики США щодо путінського режиму. І річ навіть не в новому пакеті антиросійських санкцій (його ухвалять у лютому), але і в розслідуванні спецслужб США щодо російського втручання у президентські вибори у 2016 році, яке і далі триває.

Парадокс, що Дональд Трамп, якого обирали з порядком денним перезавантаження американсько-російських відносин, сьогодні змушений стати більшим яструбом щодо Кремля, ніж сенатор Джон Маккейн. До цього його буде підштовхувати і розслідування, яке триває стосовно колишніх членів його адміністрації.

Свідчення екс-радника з нацбезпеки Майкла Флінна будуть стимулювати Білий дім шукати нову формулу тиску на Путіна. Відволікання уваги і переведення акцентів – класичний інструмент під час внутрішньої кризи.

Відповідні сигнали вже пішли на повний зріст. Радник Трампа з нацбезпеки генерал Герберт Макмастер уже попередив, що час жорсткої розмови з Кремлем настав. Причина – стан справ у Сирії і втручання в європейські справи. Нагадаю, Сирія залишалася чи не єдиною точкою, де США і Росія продовжували спільну співпрацю у вирішенні проблеми ІДІЛ.

Адже руки Вашингтона ще не дотяглися до Північної Кореї. Містично швидкий прогрес ядерної програми цього тоталітарного режиму неможливий без підтримки ззовні. І відповідь на запитання, хто надав КНДР відповідну допомогу, матиме безпосередній вплив на всі подальші відносини США з Росією на найближчі роки.

Джерело: Тарас Березовец / Facebook

Опубліковано з особистого дозволу автора