Уже немає сумнівів, що в Магнітогорську стався теракт
Для повноти картини Кремлю зараз не вистачає офіційно заявленого "замовника" вибуху будинку в Магнітогорську, уважає російський опозиціонер і політичний експерт Костянтин Боровой.
Теракт замовляли? Розпишіться.
Отже, уже немає сумнівів, що в Магнітогорську стався теракт.
1. Цікаво, що УФСБ у Челябінській області відмовилося від коментарів, а СУ СКР прямо порадило звертатися до Москви – вони замовляли і проводили, вони й знають, що, як і навіщо.
2. Насправді, про можливі теракти у відповідь на напругу між суспільством і Кремлем, зниження рейтингу Путіна і силовиків багато експертів і ваш покірний слуга попереджали вже давно. Одного разу в 1999 році це спрацювало. "Рязанський цукор" і Друга чеченська війна зробили рейтинг Путіну – борцю з тероризмом, корупцією, олігархами та економічними проблемами.
3. Про ймовірні теракти в Росії попередило міністерство закордонних справ Великобританії 28 грудня. Важко припустити, що розвідку UK впроваджують у терористичні групи в Росії. Створення, ведення та управління терористичними групами – це все-таки виняткова компетенція російських спецслужб. І не тільки в Росії. Зважаючи на їхню нинішню "дірявість", неважко зрозуміти, звідки витекла інформація про серію терактів.
4. Для повноти ефекту потрібно було більше терактів і більше жертв. Відома вже косорукість виконавців поки рятує життя громадян Росії. Безхатька, який розрядив бомбу, виявили негайно. Про того, хто закладав бомбу, поки нічого не відомо. Така вибіркова увага відеокамер. Схожий випадок був після вбивства Бориса Нємцова.
5. Зате всіх імовірних свідків акуратно знищено. Схоже на дії в "Норд-Ості". А раптом би щось не те сказали. Чи навіть повторили дурну заяву СУ СКР, що за роз'ясненнями слід звертатися до Москви.
6. Для повноти картини Кремлю зараз не вистачає офіційно заявленого "замовника". У 1999 році тодішній секретар Ради безпеки на зустрічі у "Президент готелі" запевняв лідерів політичних партій, що Перша і Друга чеченські війни, теракти в Росії – результат діяльності американських спецслужб. Погано мотивована маніакальність тоді виявлялася тільки в окремих представників оточення Путіна. Сьогодні це добре налагоджений інструмент.
7. Щось давно не було викривальних заяв Путіна – сьогодні саме час. Чи повірять у цю версію Кремля громадяни Росії – питання.
Джерело: Константин Боровой / Facebook
Опубліковано з особистого дозволу автора