Керівництво РФ планує ведення тривалої війни на Донбасі та вдосконалює структуру управління
Росія створила нове оперативне об'єднання, мета якого – ведення бойових дій в Україні, пише журналіст Юрій Бутусов.
Путін призначив командування російської армії, яка воює на Донбасі.
Росія укомплектувала штаб нової 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу генералами – учасниками вторгнення в Україну.
Російські ЗМІ оголосили, що закритим указом президента Путіна призначений командний склад 8-ї загальновійськової армії:
Командувач 8-ї армії: генерал-майор Сергій Кузовлєв.
Перший заступник – начальник штабу генерал-майор Олег Цеков.
Заступники командувача:
генерал-майор Костянтин Касторнов,
генерал-майор Ігор Красін,
генерал-майор Андрій Сичевой,
генерал-майор Андрій Худяков (начальник озброєння),
полковник Віталій Шепелєв (начальник тилу).
Заступники начальника штабу армії: генерал-майор Геннадій Анашкін, полковник Арутюн Дарбінян.
Більшість цих генералів уже засвітила українська розвідка як учасників агресії проти України – саме вони командували частинами російських військ, які воювали в Україні, а потім тривалий час організовували 1-й і 2-й армійські корпуси окупаційної російської армії на Донбасі.
Штаб армії – Новочеркаськ, за годину їзди від кордону з Україною. Завершення формування штабу армії російські джерела прогнозують на кінець 2017 року.
У складі армії у 2017-му завершує формування нова 150-та мотострілецька дивізія, яка базується також на кордоні з Україною в Новочеркаську. Отже, можна констатувати, що це ще одне підтвердження – 1-й і 2-й армійські корпуси на Донбасі також стануть складовою частиною 8-ї армії.
Ворог створив нове оперативне об'єднання, мета якого – ведення бойових дій в Україні. Це означає, що керівництво РФ планує ведення тривалої війни на Донбасі та вдосконалює структуру управління, вкладає ресурси, плануючи тривале протистояння.
Створено, по суті, єдиний комплекс управління як російськими окупаційними силами на Донбасі – першим ешелоном, так і їхнім другим ешелоном на території Краснодарського краю РФ. ЗС РФ у такий спосіб оптимізують структуру управління, бойової підготовки, постачання.
Одночасно проходить реформа щодо підвищення рівня боєздатності та боєготовності російських сухопутних військ на кордоні. Противник не має ресурсів для зосередження багатомільйонних армій, якими так люблять лякати самих себе деякі відомі українські фахівці. Росія має дуже обмежені людські ресурси, сухопутні війська мають загальну чисельність приблизно 300 тисяч людей, які виконують завдання на різних стратегічних напрямах.
Угруповання постійної готовності ЗС РФ на наших кордонах не мають кількісної переваги над ЗС України. Тому супротивник наголошує на підвищенні якісної складової, упровадженні у війська досвіду війни в Україні 2014–2017 років, нових видів бойової техніки.
Це не означає, що РФ готується до негайного вторгнення. Це означає, що РФ планує активні бойові дії та продовжує розглядати військову силу як основний інструмент упливу на Україну.
Одночасно на північних кордонах з Україною триває посилення 20-ї загальновійськової армії Західного військового округу РФ.
У відповідь на комплексні заходи щодо реформи російських сил вторгнення необхідно, нарешті, на четвертому році розпочати структурні реформи української системи оборони, час припинити показуху і самозаспокоєність, підготувати хоча б адекватну концепцію ведення бойових дій, а не далекі від реальності "страшилки" для "розводу" політиків і блогерів, якими оперує військове командування зараз.
Війна близько, та розгортання армійської структури управління на Донбасі – це дуже тривожний сигнал.
Джерело: Юрий Бутусов / Facebook
Опубліковано з особистого дозволу автора