Зеленському треба вчитися в американців, як досидіти до кінця строку, і як би не знесли його самого й тих, кого він покриває
Мене тішить, що президент Зеленський стурбований майбутнім американської демократії. Хочу звернути увагу на головну відмінність американських президентів і американської демократії від нього самого.
Коли президент Трамп вступив на посаду, він призначив радником із національної безпеки Майкла Флінна, який зустрівся з послом Росії у США Кисляком, але не повідомив публічно про цю зустріч, приховав. Спалахнув скандал, який влаштували й самі республіканці, і за 24 дні після вступу на посаду Трамп був змушений Флінна звільнити, його віддали під суд, і він уклав угоду зі слідством. Підкреслюю – суд за те, що посадовець приховав контакт із російським дипломатом, ішлося не про "зливання" інформації та зраду. І якби Трамп не звільнив Флінна, то імпічмент він би отримав відразу.
А в Україні президент Зеленський призначив російського агента і відкритого русофіла Руслана Демченка головою комітету з розвідки, а іншого російського агента Олега Татарова – борця із "зовнішнім управлінням" – заступником глави Офісу президента із правоохоронних органів, із кабінету Зеленського було організовано провал спецоперації із захоплення російських терористів – вагнерівців, яку проводили спільно зі спецслужбами США і Туреччини. Але Зеленський нікого не звільняє, його партія "Слуга народу" покриває будь-які злочини, аби не псувати відносин і довше утриматися при владі. А народ нічого не штурмує і не зносить. І це набагато страшніша загроза демократії – безкарність влади.
Тому, перш ніж засмучуватися через штурм Капітолія, Зеленському треба вчитися у американців, як досидіти до кінця строку своїх повноважень, і як би не знесли його самого і тих, кого він покриває.
Джерело: Юрій Бутусов / Facebook
Опубліковано з особистого дозволу автора