Рік тому YouTube відмовився приймати на роботу білих і азіатських чоловіків. Це найяскравіший приклад, чому нинішня гіпертолерантність – шлях у нікуди

Під час вибору кандидата звертати увагу на стать і расу, а не на професійні навички, освіту і досвід роботи – недоцільно, вважає редактор видання "ГОРДОН" Денис Кондак.

Поки тут 8 березня і з поважним виглядом міркують про боротьбу за рівноправність, хочу поділитися однією дуже кумедною історією.

YouTube відмовився приймати на роботу білих і азіатських чоловіків.

Стоп. Виглядає, як очевидна дискримінація, хіба таке можливо в самому центрі сучасного ліберального світу, де косий погляд у чий-небудь бік може обернутися для вас позовом за дискримінацію за расовою/статевою/віковою та іншими ознаками? Може, фейк?

Ні, не фейк. І ця історія – яскравий приклад того, чому нинішня гіпертолерантність (яку багато хто чомусь називає гарним прикладом для наслідування, особливо сьогодні) – ідіотизм і шлях у нікуди.

Отже, рік тому YouTube перестав приймати на роботу білих і азіатів. Компанія відмовила у співбесіді всім кандидатам на технічні посади, крім жінок, чорношкірих чи латиноамериканців. Яка ж була причина? Тут найсмішніше: білі й азіати не допомагають компанії просувати ідею "різноманітності" у штаті.

Ще раз: ви не можете влаштуватися на роботу в одну з найбільших корпорацій світу через свою стать та колір шкіри. Тому що корпорація за рівноправність, проти нерівності. Компанії потрібні всі. Але не білі чоловіки, вас і так вистачає. Пошукайте іншу роботу.

Забавно, так?

Кому цікава ця повчальна історія про ліберальні цінності, раджу прочитати матеріал The Wall Street Journal.

Мене тільки одне питання цікавить: а чому взагалі нікого не бентежило, що компанія під час найму співробітників звертає увагу на стать і расу? Расизм – це погано, але якщо ми боремося з расизмом, то маємо право приймати або відмовляти на підставі раси. Ми ж боремося, так?

Загалом, саме із цієї причини я ніколи не підтримую гендерні квоти, та й будь-які інші – теж. Брати у штат певний відсоток жінок тільки через те, що вони жінки, – це ідіотизм. Брати у штат певний відсоток латиноамериканців, чорношкірих, білих, азіатів тільки через їхню расу – ідіотизм.

Під час вибору кандидата звертати увагу на такі якості, а не на професійні навички, освіту і досвід роботи – ідіотизм.

І якщо окремі представники американської еліти з лібералізмом і толерантністю головного мозку називають ці речі красивими життєстверджуючими термінами, а "прогресивні" користувачі українського і російського Facebook ставлять їх за приклад, усе це не перестає бути ідіотизмом.

Вибачте.

Джерело: Денис Кондак / Facebook