Думаю, завод із виробництва штучних полів у Краматорську не запрацює, а Павелко годуватиме вас добірними фейками
Ви щось чули про свіже інтерв'ю президента УАФ Андрія Павелка? І я не чув, аж доки спортивні ЗМІ не перецитували його окремі тези.
А ви щось запам'ятали з цього інтерв'ю? І я нічого не запам'ятав би, якби не стара платівка, яку затягнув керівник УАФ. Мовляв, скандал із закупівлею штучного покриття – це, виявляється, велика фейкова атака.
Ці мантри ми чуємо починаючи від 2017 року, і ними бос УАФ готовий прикрити будь-який прокол. Як власний, так і своєї організації.
А хочете справжній фейк? Дорогий, солідний... Цей фейк називається "завод із виробництва штучних полів".
Спробуйте згадати, коли ви востаннє чули про нього. А я вам нагадаю. У травні 2020 року. Коли саме я першим на всю країну розповів, що завод переїздить із Київської області в... Краматорськ. Що у травні і підтвердив екснардеп ВР Максим Єфімов.
Чому в Краматорськ і хто такий Максим Єфімов? А все дуже просто, Максим Єфімов – керівник Асоціації футболу Донецької області та дуже близький друг Павелка. А в Краматорськ – бо там Єфімов вважається неофіційним королем міста.
Ідея перенесення заводу в Краматорськ дуже проста і, як виявилося, дуже вдала. Завод переїздить далеко від Києва, за оренду там платити не потрібно і найголовніше – зникне цікавість із боку ЗМІ. Усе так і сталося. Пошукайте бодай одну публікацію про діяльність чи результати цього заводу саме у Краматорську. Нуль!
А тепер – найголовніше! Ось досить свіжі світлини з Краматорська. Саме цього, знаменитого та, здавалося, успішного заводу. Який станом на сьогодні – не працює! Як і не працював навіть від початку 2019 року. Саме тоді стало зрозуміло – нових грошей від бюджетної програми більше не буде.
Отже, повторюся ще раз, завод із виробництва штучних полів починаючи від початку 2019 року не працює і жодного дня донині не працював!
А далі я дозволю вам нагадати – обладнання, оренда, логістика, обслуговування цього заводу становили для УАФ $8 млн! Цю суму ще у 2017 році повідомив ЗМІ тоді директор заводу Андрій Бондаренко. І тепер ці $8 млн вже понад 1,5 року просто припадають пилом в одному з цехів Краматорська.
Прикро, що Андрія Павелка не запитали про те, як успішно провалити проєкт на $8 млн. Як і не запитали про шість оголошених підозр у кримінальних провадженнях, де фігурує саме цей завод з виробництва штучних полів.
А мінімум ще дві підозри повинні оголосити. Принаймні такою є ухвала суду, де фігурують прізвища екскерівника заводу Андрія Окунського та генерального секретаря УАФ Юрія Запісоцького. І все це напряму стосується підозрілих операцій із закупівлею обладнання для цього заводу.
До речі, ще у серпні 2016 року, майже за рік до ініціювання бюджетної програми, Андрій Окунський у листі до представника американської компанії "Еко Грін" (постачальника обладнання для заводу) прямим текстом писав, що ТОВ "ФФУ Продакшн" засновано "в рамках державної програми спортивного розвитку в Україні”.
І саме "план Маршалла" Павелка, презентований у 2015-му, передбачав не лише будівництво заводу і штучні поля від цього заводу. Але й використання для цього коштів тоді ще неіснуючої бюджетної програми. Тієї самої, на яку в 2017–2018 роках виділили 1,25 млрд грн. Звісно, під пильним наглядом тодішнього очільника бюджетного комітету ВРУ Павелка.
І начебто шляхетна мета, якби не всім відома вже історія:
- про закупівлю обладнання для заводу у виробників через арабський офшор з осіданням на його рахунках понад $1 млн;
- незаконне включення до типового проєкту, опублікованого на сайті Мінрегіону, антиконкурентної вимоги про використання синтетичного покриття виробництва саме ТОВ "ФФУ Продакшн", яке реалізовувалося за завищеними цінами;
- визначення виконавцем робіт з улаштування 66 майданчиків по Києву того ж таки ТОВ "ФФУ Продакшн", яке до того не збудувало жодного майданчика.
Про все це Андрій Павелко не говорить і навряд чи колись заговорить. А якщо й скаже, то це буде у зручному форматі та зручному для нього ЗМІ.
А за $8 млн ви більше не турбуйтесь! Тепер ця фантастична сума для українського футболу – це… фейк! Сам Андрій Павелко вас у цьому переконує.
P.S. Поки готувався цей матеріал, УАФ наче зіграла на випередження і дала новину про завод. Ви тільки зацініть цю красу гри слів "Завод УАФ готується..."
Ці люди прямо зізналися, що 2,5 роки (з них – 1,5 року у Краматорську) цей завод не працював. Я навіть зроблю припущення – цей завод уже не запрацює. Але упродовж цього часу вас годуватимуть справжніми добірними фейками.
Джерело: "Подробности"