Згідно з новими правилами МОЗ, Білорусь та Швецію вважають в Україні "зеленою" зоною. А навіщо тоді карантини й кольорові зони?
Методика й логіка розподілу "карантинних" зон в Україні викликає дедалі більше негарних підозр, зазначив український журналіст Сергій Щербина.
Усе-таки це феноменально.
Згідно з новими правилами МОЗ, Білорусь та Швецію вважають в Україні "зеленою" зоною. Перепрошую, а навіщо в такому разі карантини, кольорові зони, Луцьк і Тернопіль? Я ж так розумію, досвід цих країн визнали успішним?
Європу на західному кордоні визнали "червоною". Хоча, наприклад, у Польщі 14 активних випадків на 100 тис., У Словаччині – п'ять, в Угорщині – два. В Україні – 33, але всі, хто прибуває звідти, мають або робити тест за щонайменше 1500 грн, або сидіти 14 днів.
P.S. Методика і логіка дій у цій безкомпромісній та нещадній боротьбі викликає дедалі більше негарних підозр.
Наприклад, пояснення, чому Київ вважають "зеленою" зоною. Якщо пропустили у вихідні, то розповідаю. Згідно з методикою Кабміну, столиця мала бути "помаранчевою" зоною з відповідними обмеженнями.
Але ні. Тому що вирішили не враховувати в загальну статистику... спалахів у гуртожитках та інших установах. Це, мовляв, окремі осередки, і в оцінку епідеміологічної ситуації це не входить. Хто не вірить – посилання на офіційне пояснення.
Для посилення сигналу я б іще порахував підтверджені випадки у тих, хто живе в гуртожитках, у статистику регіонів походження. Чого розмінюватися на дрібниці?
Джерело: Serhii Shcherbyna / Facebook
Опубліковано з особистого дозволу автора