Змінювати медійне законодавство треба обережно, без поспіху, "турборежимів" та політизації
Свобода слова в Україні і права журналістів не мають стати жертвами політичного протистояння у Верховній Раді, зазначив голова Національної спілки журналістів Сергій Томіленко.
Свобода слова в Україні та права журналістів не повинні стати жертвами політичного протистояння у Верховній Раді.
На засіданні парламентського комітету сьогодні пройшло перше депутатське публічне обговорення проєкту закону про ЗМІ, зареєстрованого перед Новим роком. "Слуги народу" переконують, що цей закон стане великим медійним кодексом – уніфікацією чинних норм та реагуванням на сучасні виклики часу нових медіа. Одні опозиціонери хочуть посилення боротьби з "агресором", а інші опозиціонери виступають проти "узурпації" та "цензури"...
Позиція Національної спілки журналістів України: народні депутати мають змінювати медійне законодавство обережно, без поспіху, "турборежимів" та політизації.
Закон про медіа варто лишати законом, який регулює аудіовізуальні ЗМІ (як і планувалося ще кілька років тому, коли у ВР починали напрацювання більшості законодавчих ініціатив). А Нацрада з питань телебачення і радіомовлення має лишатися Нацрадою з питань ТБ і радіо. А не ставати мегарегулятором, якому одномоментно підпорядковуватимуться всі газети, агентства та інтернет-медіа.
Джерело: Sergiy Tomilenko / Facebook
Опубліковано з особистого дозволу автора