Економічний патріотизм – це розумний захист державних інтересів G

Стрімка інтеграція у Світову організацію торгівлі, взаємне відкриття ринків України та Євросоюзу, а також хворобливий розрив економічних зв'язків із Росією змушують активно підтримувати національного виробника від недобросовісної конкуренції та демпінгу, уважає позафракційний нардеп Сергій Тарута.

Важливо зрозуміти, що економічний патріотизм не є формою дискримінації, протекціонізмом або закликом до ізоляції.

Наша країна має всі передумови для того, щоб кожен українець став жити краще, а наша держава стала державою розвитку!

Економічний патріотизм – це реакція у відповідь на зовнішню агресію й економічну кризу.

Економічний патріотизм – це ліки від "злоякісної пухлини" політичного популізму, колосального за розмахом розкрадання бюджетних коштів і відмова від реформ.

Економічний патріотизм – це розумний захист державних інтересів.

Що входить до цієї ініціативи:

Перше – ревізія державних витрат із метою припинити субсидувати внутрішньоукраїнську некомпетентність і корупцію!

Держава має колосальну кількість підприємств, які працюють неефективно, які використовують як годівниці для посадовців. Рішення – ліквідація таких підприємств або делегування їхніх функцій у приватний сектор.

Друге – всеохопна державна підтримка малого і середнього бізнесу, усіх видів дрібного підприємництва і приватної економічної ініціативи! Саме цей сектор економіки зможе стати генератором нових робочих місць та збільшення зайнятості населення.

Третє – національний режим державної підтримки!

Курс на деофшоризацію. Це стосується тих, хто претендує на держпідтримку у вигляді преференцій, пільг, дотацій або бажає бути суб'єктом державних закупівель.

Четверте – експортно-орієнтована промислова політика!

Чітко регламентована в часі підтримка національних виробництв, здатних чесно конкурувати на зовнішніх ринках. Активне залучення провідних іноземних технологій і промислових потужностей. Мета – підняти марку "Зроблено в Україні" до світового рівня стандартів якості.

П'яте – залучити розумний арсенал заходів щодо захисту внутрішнього ринку, робочих місць!

Стрімка інтеграція у Світову організацію торгівлі, взаємне відкриття ринків України та Євросоюзу, болісний розрив економічних зв'язків із Росією змушують активно підтримувати національного виробника від недобросовісної конкуренції та демпінгу.

Джерело: "ГОРДОН"