За статистикою, вакциновані помирають у рази рідше. Але в нас вважають за краще вірити. Нехай вірять та вмирають. Виживання не є обов'язком
Учора після мого поста про суперечки між "ваксами" та "антиваксами" я вирішив подивитися статистику по країнах.
Адже вона доступна. Відкривай, дивися, порівнюй у прив'язуванні до рівня вакцинації. Це доступно кожному. Я не полінувався вчора і трохи посидів.
Моя улюблена Данія зараз увійшла також до епідемії. На 5,8 млн населення там помирає п'ятеро осіб. А в Україні ушестеро більше населення. Тобто в нас помирало б 30–35 людей на день. У нас померло 26 жовтня 734 особи, учора, по-моєму, приблизно 560. Рівень вакцинації в Данії – за 80%.
Візьмімо Великобританію. Населення вдвічі більше майже, там також епідемія зараз. Дві третини вакцинованих. Коли в нас померло 734 особи – у них 280. З огляду на їхню кількість населення мало померти приблизно 1500 осіб, а вмирає вшестеро менше. Скажу більше, у них у січні помирало на піку 2500 осіб (15 січня 2021 року померло 2528 осіб), а смертність на рівні 1500 і вище була щодня. До того ж кількість інфікованих на піку в січні 2021 року і зараз була більш-менш порівнянною – тоді 60 тис. на день, а зараз приблизно 45–50 тис. на добу. Однак смертність у рази менша. Пардон, забув сказати, що тепер у Європі частіше хворіють молоді люди, бо були нещепленими.
Ці цифри може перевірити будь-яка людина. Пройтися країнами і порівнювати годинами, але простіше розповідати байки про те, що вакциновані хворіють. Так, хворіють, а вмирають у рази менше. Це статистика, а не вірування. Однак у нас вважають за краще вірити. Нехай вірять, помирають, мучаться. Виживання не є обов'язком.
Джерело: Юрий Романенко / Facebook
Опубліковано з особистого дозволу автора